Masks

Masks

Poczuj kreatywność z tą aplikacją do edycji zdjęć

Masks to aplikacja od twórców popularnego edytora zdjęć Fhotoroom. Program pozwala na tworzenie i edycję zdjęć w ciekawych kształtach (maskach) i używanie filtrów. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Przejrzysty interfejs
  • Prosty proces edycji
  • Świetne efekty
  • Interesujące „maski”

Wady

  • Funkcje aparatu są skomplikowane
  • Brak wielu opcji edycji

Dobry
7

Masks to aplikacja od twórców popularnego edytora zdjęć Fhotoroom. Program pozwala na tworzenie i edycję zdjęć w ciekawych kształtach (maskach) i używanie filtrów.

Zabawna zmiana twoich zdjęć

Po otwarciu Masks możemy zacząć robić zdjęcie lub załadować już wykonane. Następnie trzeba je odpowiednio przyciąć i zastosować jeden z kształtów, czyli tytułową maskę. Dzięki temu możemy stworzyć ciekawe efekty. Maski to proste wzory, ale też skomplikowane kształty jak na przykład znak pokoju. Mamy ich wiele do wyboru, a dodatkowe możemy jeszcze dokupić.

Po wybraniu maski rozpoczyna się dalszy proces edycji. Możemy zastosować filtry, podobne do tych z innych aplikacji czy obrócić zdjęcie. Zmiany też możemy cofnąć lub całkowicie zresetować zdjęcie i ponownie przerabiać.

Po zakończeniu edycji w Masks możemy zapisać fotografię lub podzielić się nią w serwisach społecznościowych.

Jestem w stanie to zrobić, ale z odrobiną pomocy

Interfejs Masks jest prosty i przejrzysty, to sprawia, że łatwo jest zrozumieć, co zrobić. Trzy główne przyciski służą do wyboru maski, jej edycji oraz edycji tła. Przyciski na górze pozwalają na obracanie maski. W razie problemów pomocny jest krótki poradnik.

Niestety sam interfejs aparatu w Masks nie jest już jasny, brakuje w nim wyjaśnień poszczególnych opcji.

Zwrot w stronę kreatywności

Masks nie jest przeznaczony do poważnej edycji zdjęć, ma służyć jedynie do dodania kilku ciekawych efektów. Nie ma wielu dodatkowych opcji, stawia jednak na ekscentryczność i kreatywność.

Jeśli lubicie bawić się zdjęciami, to Masks oferuje unikalne i zabawne elementy!

Najczęściej pobierane Fotografia na Windows-phone-7

Więcej